Blog

 

 Tagcloud

 Kalendář akcí

 Twitter

 
25. září
2012

Hledáme parťáka pro rozjetí Scaly

Autor: Lukáš Voborský | upraveno: 26. 9. 2012 | štítky: Scala

Jeden z našich senior Java vývojářů k sobě hledá parťáka pro šíření povědomí a znalosti Scaly mezi ostatními vývojáři. Cílem tohoto snažení je dát dohromady kritické množství správných lidí, tak aby se věci začaly hýbat směrem k postupné standardizaci a vývoji v tomto programovacím jazyce.

Jak by to probíhalo? Plán na prvního půl roku:

Ze začátku půjde primárně o vzdělávání lidí o přednostech Scaly a tom jak ji používat vedle, či společně s Javou. Následovat bude vytipování a realizace projektu ve Scale. Po jeho vyhodnocení jsou dalšímu dění dveře otevřené.

Co od potenciálního parťáka očekáváme?

Na prvním místě určitou zkušenost a nadšení do práce se Scalou. Schopnost být aktivní, oslovit a nadchnout ostatní. Chuť celou věc tlačit do zdárného konce a objektivně hodnotit a prezentovat dohodnuté výsledky.

Tato výzva nemá jasný seznam kroků, které je potřeba udělat, aby bylo dosaženo úspěšného cíle. Naopak bude třeba v zavedeném Java prostředí vše vymyslet, obhájit, protlačit a zrealizovat.

Co nabízíme?

Otevřenou svobodnou společnost ve všech, nejen technologických ohledech, bez jakýchkoliv překážek - tedy co si kdo před ostatními obhájí, to má.

Vlastní pracovní pozici a startovní prostor pro prosazení. V případě úspěchu pravděpodobně i vybudovaný tým bez omezování zvenčí.

Pokud tě tato výzva zaujala a myslíš si, že ve spolupráci s naším Scala evangelistou dokážete dosáhnout úspěchu, tak se ozvi našemu Ejč-árovi a přijď nám říct, jak si to ze svého pohledu představuješ.