Kalendář akcí

Archiv
 

 Kalendář akcí

 Twitter

 

5. dubna 2012  -  Odborný seminář Apache Wicket

aneb "Postavte webový projekt tak, abyste ho nemuseli za měsíc přepisovat"

Dobrý den všem, rádi bychom Vás pozvali na náš další seminář na téma: Postavte webový projekt tak, abyste ho nemuseli za měsíc přepisovat. Co bude obsahem?

Stručný úvod do webové technologie Apache Wicket postavené na Javě. Seminář vás seznámí se základními výhodami i omezeními této technologie. Zhodnotíme vhodnost užití pro různé typy projektů i ve srovnání s jinými technologiemi.

Dozvíte se o základních kritických místech používání technologie Apache Wicket, kterým byste se měli vyvarovat, aby váš projekt postavený na Wicketu byl úspěšně dotažen do konce, bez nutnosti projekt v půlce přepsat či dokonce smazat. Potřebné znalosti:

Seminář je vhodný jak pro programátory zajímající se o tuto technologii, tak pro projektové manažery bez znalosti programovacího jazyka Java. Abstrakt:

Přehled technologie Apache Wicket pojednává o vzniku Wicketu, říká, co Wicket umí a co neumí, zaměřuje se na účely užití, respektive výhody a nevýhody této technologie a její srovnání s jinými technologiemi. Doplňujícím tématem je rozšiřitelnost Wicketu a spojení Wicketu s dalšími technologiemi a rovněž malá reálná ukázka psaní aplikace ve Wicketu.